Relaxační masáže

gallery/logo_detail
gallery/wellness-285591_640

Poskytuji tyto druhy masáží:

 

Klasická/sportovní masáž

Tato masáž má rehabilitační i rekondiční účinky pro všechny svalové partie těla, ovšem působí také relaxačně. Je vhodná pro lidi, kteří preferují masáže se silnějším a hlubším tlakem. Slouží k odstranění únavy a jako prevence před bloky vzniklými nesprávným držením těla, pracovní zátěží a dalšími činnostmi. Tahy, roztíráním a tepáním docílíme hluboké relaxace nejen svalů, ale i mysli.
Kontraindikace: čerstvé jizvy, poranění kůže, ekzémy, nádorová onemocnění, stavy krátce po operaci, záněty


Celotělová relaxační masáž + maska na obličej

Jedná se o zklidňující masáž, při které se dosahuje maximálně relaxačního účinku. Působí blahodárně na nervový systém, uvolňuje a regeneruje ztuhlé a unavené svalstvo. Odstraňuje únavu, bolesti hlavy, stres, fyzickou i psychickou vyčerpanost. Masáž je zakončena obličejovou maskou.
Kontraindikace: čerstvé jizvy, poranění kůže, ekzémy, nádorová onemocnění, stavy krátce po operaci, záněty.


Lymfatická masáž

Je to speciální hmatová technika, která je zaměřená na lymfatický systém (míza těla). Je typická svou jemností, lehkostí a hmaty jako kočičími tlapkami.  Lymfatický systém je důležitou součástí naší imunity. Jde o pomyslnou čističku tekutin v tkáních. Tento systém výrazně ovlivňuje náš životní styl- sedavé zaměstnání či dlouhodobé stání, nedostatek pohybu a tekutin ale i genetickými předpoklady. Špatná funkce lym. systému se projevuje zadržováním vody v těle, otoky končetin, sníženou imunitou a celulitidou-tato masáž je velmi oblíbená u žen na problémové partie. Lymfatická masáž rozproudí tok lymfy a tím dochází ke snížení otoků. Pro dobrý výsledek lymfatické masáže je její pravidelnost, měla by být prováděna minimálně v 10 opakováních. K lymfatické masáži je vhodný chladivý gelový Lymforegen zábal, který také slouží ke stimulaci lymfatického systému v kůži. Urychluje regeneraci po zvýšené fyzické námaze, snižuje otoky a je vhodný pro osoby se syndromem tzv. „težkých nohou“.
Kontraindikace: nádorové onemocnění, infekce, hnisavé rány, otoky původu ledvinového, srdečního a jaterního, srdeční onemocnění.


Baňkování zádového svalstva

Baňkování je metoda, kterou docílíme prokrvení, okysličení a hlubokého uvolnění svalstva. Pozitivně ovlivňuje i lymfatický systém a správnou funkci vnitřních orgánů. Baňka silným podtlakem přivodí velké prokrvení a prohřátí dané oblasti. Při baňkování dochází k odplavení nahromaděných škodlivin v těle a úlevě při bolestech zad. Podtlakem dochází k popraskání jemných vlásečnic a vznikají modřinky. Tato reakce je však velice individuální. Baňkování je proloženo klasickou masáží.
Kontraindikace: onemocnění krve (špatná srážlivost, hemofilie, tromboza), nádorová onemocnění, nemoci kůže (ekzém, plísně, silné akné, odřeniny), těžké psychické poruchy.


Masáž zad lávovými kameny

Masáž lávovými kameny uvolňuje napětí v těle, ztuhlost svalů a uklidňuje mysl. Masíruje se pomocí zahřátých lávových kamenů, jejichž teplo se rozlévá do celého těla a prostupuje do hloubky. Masáž je velkým relaxačním zážitkem díky svému mimořádnému energetickému proudění. Tuto technika pochází ze starých rituálů severoamerických Indiánů. Masáž dokáže uvolnit i velmi zatuhlé svalstvo.
Kontraindikace: citlivá kůže, vyrážky, popáleniny, vysoký krevní tlak, přecitlivělost na teplo, záněty, kožní infekce.


Maderoterapie

Maderoterapie je speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Skládá se z řady dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek. Tato procedura slouží na zmírnění celulitidy, stimulaci lymfatckého systému, detoxikaci organismu, odstranění toxinů a odpadních látek, odstranění přebytečné vody z těla, spalování tuků, tvarování postavy, zpevnění pokožky a uvolňování svalů. Tělo se zbaví nerovností v podkoží a tím se zmírní efekt ošklivé pomerančové kůže. Metoda pochází z Kolumbie, je založena na použití již zmíněných nástrojů ze dřeva, díky kterým je procedura 100% přírodní a hypoalergenní.
Pro nejlepší efekt se doporučuje alespoň 10 ošetření. Rozestup mezi ošetřeními by měl být 2-3 dny. DOPORUČUJE SE masáž provádět opakovaně, ideálně 2x do týdne po dobu 3-5 týdnů, poté frekvenci návštěv snižovat.
Kontraindikace: špatná srážlivost krve, srdeční choroby, křečové žíly, těhotenství, kožní problémy, zánětlivá onemocnění. Nedoporučuje se provádět v prvních dnech menstruace a krátce po úrazech a operacích.


Ice Body Sculpting - "Ledové skalpování těla"

Ice therapy je léčba, která přeměňuje uložený tuk na energii. Pracuje na principu Termogeneze - proces, při kterém tělo vytváří teplo, i když je na něj aplikován chlad. Procedura aktivuje hnědou tukovou tkáň (hnědý tukový netopýr) a spaluje bílou tukovou tkáň (tukové buňky). Pracuje se se zmrzlou jílovitou hlínou, která je plná bylin a esenciálních olejů. Masírovaná oblast se potře touto ledovou krou, poté se jíl zapracovává hliníkovými pomůckami. Procedura redukuje celulitidu, snižuje míry, detoxikuje, zpevňuje a tonizuje pokožku. Doporučujeme 6-12 ošetření, co nejpravidelněji.
Kontraindikace: srdeční choroby, křečové žíly, špatná srážlivost krve, přecitlivělost na chlad, těhotenství, kožní problémy, otevřené rány a stavy krátce po úrazech a operacích.